ALOE Duo

Unikátní systém „pěnových pružin“, excelentní vzdušnost jádra matrace, detailní kopírování těla.

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 76/90 76/140 76/160 76/180 Zvolte variantu
Značka: Materasso
13 790 Kč 22 540 Kč 25 750 Kč 27 590 Kč od 13 790 Kč
Kategorie: Materasso
Záruka: 4 roky

POTAH MATRACE

Potah SILVER prošitý PES vláknem – gramáž 300 g/m2; v boku všitá 3D textílie

 

JÁDRO MATRACE

Vrchní deska: pěna ALOE VERA s antidekubitním prořezem; jádro matrace: pěnové pružiny AIRSPRING – značková pěna ELIOCELL o hustotě 35 kg/m3;

Spodní deska: pěna ALOE VERA; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozložení hmotnosti

 

Firma Materasso je tým odborníků s bohatými a dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby ortopedických matrací a postelí. Stavíme především na kvalitě vypracování a použitých materiálů.

Důležitou roli hraje i důsledné sladění jednotlivých elementů. Naši designéři a konstruktéři se snaží využívat všechny informace v oblasti nových trendů, ale také vycházejí vstříc představám a očekáváním našich zákazníků.

Naše matrace přímo ze srdce Oravy 

výrobní prostory v obci Oravské Veselé, produkují více než 300 000 matrací a přes 70 000 lamelových roštů ročně a to v různých variacích.

Důraz klademe na všechny potřeby zákazníkaIndividuálním požadavkům jsou přizpůsobené ortopedické vlastnosti - tvrdost a elastičnost matrace, antialergické vlastnosti, estetické vlastnosti - dizajnový vzhled matrace.

Jsme držitelem mnoha certifikátů a oceněníFirma je držitelem mnoha certifikátů a ocenění (Cígler, Souhlas hlavního hygienika SR s používáním názvu "Zdravotní pružinová matrace"

Přispíváme k tomu, aby současný člověk, který je jinak vystaven mnohým nepříznivým vlivům, jako je nesprávné sezení či nedostatečný pohyb, mohl zdravě odpočívat, relaxovat a regenerovat své síly.

Většina vyráběných matrací je zařazena Státním ústavem SR pro kontrolu léčiv jako "Zdravotní pomůcka". MATERASSO je jediný výrobce matrací na Slovensku, pracující v systému ISO, který garantuje celý proces výroby od vývoje až po expedici spotřebiteli.