Neohodnoceno

Přistýlka VISCO

Viscoelastická –líná pěna o hustotě 50 kg/m3; výška 6 / 8 cm

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 178/90 178/140 178/160 178/180 Zvolte variantu
Značka: Materasso
4 350 Kč 7 110 Kč 8 120 Kč 8 700 Kč od 4 350 Kč
Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky

TECHNICKÉ PARAMETRY

Kategorie Matracový Top
Hustota  
Rozměr  
Hmotnost  
Hřejivost  
Potah snímatelný potah ANTIALERGIC prošitý s PES vláknem – gramáž 200 g/m2;
Pratelnost potahu Ano, 60°C
Záruka (roky) 2

Firma Materasso je tým odborníků s bohatými a dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby ortopedických matrací a postelí. Stavíme především na kvalitě vypracování a použitých materiálů.

Důležitou roli hraje i důsledné sladění jednotlivých elementů. Naši designéři a konstruktéři se snaží využívat všechny informace v oblasti nových trendů, ale také vycházejí vstříc představám a očekáváním našich zákazníků.

Naše matrace přímo ze srdce Oravy 

výrobní prostory v obci Oravské Veselé, produkují více než 300 000 matrací a přes 70 000 lamelových roštů ročně a to v různých variacích.

Důraz klademe na všechny potřeby zákazníkaIndividuálním požadavkům jsou přizpůsobené ortopedické vlastnosti - tvrdost a elastičnost matrace, antialergické vlastnosti, estetické vlastnosti - dizajnový vzhled matrace.

Jsme držitelem mnoha certifikátů a oceněníFirma je držitelem mnoha certifikátů a ocenění (Cígler, Souhlas hlavního hygienika SR s používáním názvu "Zdravotní pružinová matrace"

Přispíváme k tomu, aby současný člověk, který je jinak vystaven mnohým nepříznivým vlivům, jako je nesprávné sezení či nedostatečný pohyb, mohl zdravě odpočívat, relaxovat a regenerovat své síly.

Většina vyráběných matrací je zařazena Státním ústavem SR pro kontrolu léčiv jako "Zdravotní pomůcka". MATERASSO je jediný výrobce matrací na Slovensku, pracující v systému ISO, který garantuje celý proces výroby od vývoje až po expedici spotřebiteli.